Szanowni Pacjenci. Informujemy, że Zakład Rehabilitacji Leczniczej w dniach 23-31 grudnia 2019 r. pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 14:35

  • Aktualności
  • 2020-01-13 12:01:04 r.

Kolędnicy odwiedzili chorych w szpitalu

Nie wszyscy wierni mogli uczestniczyć w poniedziałek 6 stycznia w procesjach związanych z uroczystością Objawienia Pańskiego, a popularnie zwaną Trzech Króli. Część z nich musiała ten dzień spędzić w krośnieńskim szpitalu przy ulicy Korczyńskiej.

Nie zapomnieli o nich członkowie Zespołu Śpiewaczego z Kobylan (gmina Chorkówka), którzy przybyli do szpitala, aby wspólnie pomodlić się i zaśpiewać kolędy. Mszy świętej w szpitalnej kaplicy przewodniczył ks. Stanisław Wójcik w asyście ks. Ryszarda Pelca. W liturgii udział wzięła Katarzyna Krygowska, z-ca dyrektora ds. ekonomicznych oraz Marta Zborowska-Balcerzak.

Po mszy świętej zabrzmiało kilka kolęd, m.in. w wykonaniu Zbigniewa Mięsowicza z Węglówki, znanego w Polsce grającego na harmonijce ustnej muzykanta.

Z kolei "kolędnicy" odwiedzili chorych i personel pracujący w tym szczególnym dniu. Wśród życzeń były takie, aby nie spotkać się w roku przyszłym w roli chorego.