Uprzejmie informujemy, że z dniem 19 lipca br. zostaje wznowiona rejestracja do poradni specjalistycznych na rok 2018. Przypominamy o możliwości zarejestrowania się do lekarza on-line. Więcej informacji na www.psim.podkarpackie.pl
NIP: 684-21-20-222 | REGON: 000308620 | KRS: 0000014669 strona główna BIP mapa strony kontakt
dla słabowidzących
Szpital








Mecenasi 2016:





O Szpitalu

- Strona główna - Rys historyczny

Administracja

- Dyrekcja - Jednostki administracji

Strategia

- Statut - Regulamin organizacyjny - Rada Społeczna - Misja i wizja szpitala - Programy zdrowotne - Certyfikaty

Środki zewnętrzne

- Wykaz zrealizowanych projektów

Cennik usług

- Cennik

Kody resortowe jednostek organizacyjnych

- Kody resortowe

Świadczone usługi

- Stołówka - Pralnia - Centralna Sterylizatornia - Powierzchnie pod wynajem - Powierzchnie pod reklamę - Naprawa sprzętu medycznego

Inne jednostki współpracujące

- Centrum Kardiologii Inwazyjnej Elektroterapii i Angiologii w Krośnie - Fresenius Nephrocare Polska - Krwiodawstwo - SPZO Stomatologii Krosno - Affidea Polska

Ogłoszenia i Przetargi

- Ogłoszenia - Zamówienia publiczne - Plan zamówień publicznych 2017

Materiały naukowo-dydaktyczne pracowników

- Publikacje

Staże, praca i praktyki

- Staże kierunkowe - Praktyki studenckie - Praca/Kariera

Pełnomocnik ds. Praw Pacjenta

- Tryb składania wniosków i skarg - Karta prawa pacjenta - Podziel się spostrzeżeniami

Pielęgniarka Społeczna

- Przemoc w rodzinie - Pomoc osobom pokrzywdzonym przestępstwem

Towarzystwo Przyjaciół Szpitala

- Działalność

Związki zawodowe

- Wykaz

Duszpasterstwo

- Działalność

Kontakt

- Dane teleadresowe - Mapa dojazdu - Formularz kontaktowy - Plan budynków - Przydatne linki
Administracja :.

Sekretariat / godz. pracy 7:00 - 14:35
Lucyna Helnarska
13 43 78 586 szpital@krosno.med.pl pok. 275

Apteka
Dominika Jasłowska-Marosz
13 43 78 289 apteka.szpital@krosno.med.pl -
księgowość / 13 43 78 342
receptura / 13 43 78 371

Dział Kadr / godz. pracy 7:00 - 14:35
Małgorzata Szeliga
13 43 78 265, 13 43 78 264 mszeliga@krosno.med.pl
kadry.szpital@krosno.med.pl
pok. 274
sprawy kadrowe / 13 43 78 295

Główny Księgowy / godz. pracy 7:00 - 14:35
Małgorzata Sobolewska
13 43 78 336 msobolewska@krosno.med.pl pok. 277
zastępca głównego księgowego - Wiesława Kilar / 13 43 78 568, wkilar@krosno.med.pl

Sekcja Finansowo-Księgowa i Inwentaryzacji / godz. pracy 7:00 - 14:35
Wiesława Kilar
13 43 78 458 wkilar@krosno.med.pl pok. 279
rozrachunki / 13 43 78 372
podatek VAT / 13 43 78 263
inwentaryzacja / 13 43 78 458
kasa / pok. 203, 13 43 78 562

Sekcja Płac / godz. pracy 7:00 - 14:35
Wojciech Byczyński
13 43 78 438, 13 43 78 556 wbyczynski@krosno.med.pl pok. 208, 209

Sekcja Controlingu / godz. pracy 7:00 - 14:35
Katarzyna Krygowska
13 43 78 468 kkrygowska@krosno.med.pl pok. 275

Dział Kontraktowania i Nadzoru Świadczeń Medycznych / godz. pracy 7:00 - 14:35
Lucyna Chłosta
13 43 78 203, 13 43 78 409 lchlosta@krosno.med.pl pok. 274
monitorowanie procedur medycznych / 13 43 78 409

p.o. Pełnomocnik ds. Praw Pacjenta / godz. pracy 8:00 - 14:00
Karolina Salamon
13 43 78 678, 693 030 016 skargi@krosno.med.pl pok. 204

Sekcja Organizacji i Marketingu / godz. pracy 7:00 - 14:35
Bożena Skrzypczyk
13 43 78 723 bskrzypczyk@krosno.med.pl pok. 272
umowy / 13 43 78 261
kontakt z mediami / 13 43 78 261
strona internetowa / 13 43 78 723

Sekcja Dokumentacji Medycznej / godz. pracy 7:00 - 14:35
Karolina Socha
13 43 78 380 ksocha@krosno.med.pl pok. 202
dokumentacja chorych / 13 43 78 443, 13 43 78 391
statystyka / 13 43 78 435
kolejki oczekujących / 13 43 78 380

Dział Zamówień Publiczych i Zaopatrzenia / godz. pracy 7:00 - 14:35
Monika Koś
13 43 78 497 mkos@krosno.med.pl, zaopatrzenie.szpital@krosno.med.pl pok. 101
zamówienia publiczne / 13 43 78 497, 13 43 78 227
zaopatrzenie / 13 43 78 216, 13 43 78 466
magazyn / 13 43 78 212

Dział Techniczny / godz. pracy 7:00 - 14:35
Bartłomiej Prajsnar
13 43 78 319 bprajsnar@krosno.med.pl poziom -1

Dział Żywienia i Higieny Szpitalnej / godz. pracy 7:00 - 14:35
Tomasz Czarnowski
13 43 78 418 tczarnowski@krosno.med.pl poziom -1

Sekcja Administracyjno-Gospodarcza / godz. pracy 7:00 - 14:35
Edyta Prajsnar
13 43 78 221 eprajsnar@krosno.med.pl pok. 110

Sekcja Systemów Informatycznych / godz. pracy 7:00 - 18:00
Sławomir Kucia
13 43 78 368 skucia@krosno.med.pl pok. 109

Sekcja Transportu
Wojciech Wojnar
13 43 78 202 wwojnar@krosno.med.pl obok SOR

Kuchnia
Jadwiga Dubis
13 43 78 398 jdubis@krosno.med.pl -
stołówka "Korczyńska 57" / 13 43 78 250

Pralnia
Wojciech Zych
13 43 78 224 wzych@krosno.med.pl -

Inspektor p.Poż.
Andrzej Kaznowski
13 43 78 209 - pok. 207

Inspektor ds. Obronności
Jacek Surmacz
13 43 78 301 jsurmacz@krosno.med.pl pok. 100

Dział Administracji i Inwestycji
Edyta Prajsnar
13 43 78 208 eprajsnar@krosno.med.pl pok. 110

Sekcja Inwestycji
Krystyna Baran
13 43 78 208 barank@krosno.med.pl pok. 110
inspektor ds. budowlanych / 13 43 78 213

Sekcja Eksploatacyjna
Stanisław Szurlej
13 43 78 511 sszurlej@krosno.med.pl obok SOR
łączność / 13 43 78 229

Sekcja Naprawy Aparatury i Sprzętu Medycznego
Ferdynand Wojtaszek
13 43 78 529 fwojtaszek@krosno.med.pl poziom -1

Pielęgniarka Społeczna
Dorota Pająk
13 43 78 746 dpajak@krosno.med.pl pok. 206
Udziela pomocy pacjentom wypisywanym ze Szpitala w zakresie zabezpieczenia:
- chorym samotnym, pozbawionym rodziny;
- miejsca pobytu w schronisku dla osób bezdomnych, noclegowni, domu pomocy społecznej - osobom bezdomnym;
- miejsca połogu w Domu Samotnej Matki - matce samotnej, która nie ma możliwości powrotu w środowisko domowe;
- pieczy zastępczej - dzieciom pozbawionym opieki domowej



Dla Pacjenta / Interesanta Dla Instytucji / Firm
  Rejestracja do poradni on-line   Sprawdź harmonogram poradni   Aktualne kolejki oczekujących   Rozkład jazdy MKS   Zamówienia publiczne
Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie Administrator | Polityka plików "cookies" | Facebook | ul. Korczyńska 57, 38-400 Krosno | tel. 134378000