Życzenia Dyrekcji Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia.

  • Aktualności
  • 2016-07-22 09:02:44 r.

Pogotowie stomatologiczne zostaje przeniesione do krośnieńskiego Szpitala

Informujemy, że od pierwszego sierpnia 2016 r. w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie rozpocznie działalność Ambulatorium Stomatologiczne. Wcześniej pacjenci w nagłych przypadkach mogli korzystać z usług stomatologicznej pomocy doraźnej w ambulatorium funkcjonującym przy Samodzielnym Publicznym Pogotowiu Ratunkowym w Krośnie.

Ambulatorium Stomatologiczne w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie zlokalizowane będzie przy ul. Korczyńskiej 57, przy Punkcie Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej, wejście od strony Izby Przyjęć.

Pomoc w stanach pilnych udzielana będzie w dni robocze w godzinach od 19:00 do 7:00 dnia następnego oraz w soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy – całodobowo.
Telefon 13 43 78 655

Pacjenci ubezpieczeni w ramach stomatologicznej pomocy doraźnej mogą korzystać ze świadczeń wyłącznie w przypadku:
- nagłego, ostrego bólu zęba,
- obrzęku twarzy spowodowanego bólem zęba,
- krwawienia po usunięciu zęba,
- urazu zębów.

Lekarze dyżurni nie będą prowadzić leczenia przewlekłych schorzeń stomatologicznych, a jedynie doraźnie fachowo zaopatrzą pacjenta.